Kampanyalar|Dükkanlar|Yeni Ürünler|Toptancılar

  Fixpack
  iPhone6

  Seçtiğiniz Filtreler

  Detaylı Ara

   Aradığınız Ürün veya Özellikleri
    Ürün Açıklamaları Dahil
   Ürün Kodu
   Üye Adı
   Fiyat Aralığı
   -
   Şehir

  Satıcının Puanı

  Hava Nemlendirici, Temizleyici

    (14)

  HIZLI KARGO
  19 adet kaldı.
  25,80 TL
  HIZLI ve ÜCRETSİZ KARGO
  3 adet kaldı.
  1.099,00 TL
  HIZLI ve ÜCRETSİZ KARGO
  2 adet kaldı.
  2.469,00 TL
  HIZLI ve ÜCRETSİZ KARGO
  2 adet kaldı.
  2.489,00 TL
  HIZLI KARGO
  10 adet kaldı.
  1.100,00 TL
  HIZLI KARGO
  99+ adet kaldı.
  25,80 TL
  HIZLI KARGO
  99+ adet kaldı.
  25,80 TL
  HIZLI ve ÜCRETSİZ KARGO
  99+ adet kaldı.
  79,89 TL
  Gold Dükkan Ürünü
  ÜCRETSİZ KARGO
  99+ adet kaldı.
  16,90 TL
  Not : Ürün listeleme sayfalarında bulunan ürün bilgileri belirli aralıklarla güncellenmektedir. En güncel durumu, ürünlere tıkladığınızda açılan ürün detay sayfalarından takip edebilirsiniz.
  1
   

  Hava Nemlendirici, Temizleyici

  Kapalı mekanlarda özellikle kış aylarında yakılan kaloriferlerin havayı kurutmasını engellemek adına hava nemlendirici ve temizleyiciler kullanabilir, bulunduğunuz ortamları çok daha fresh hale getirebilirsiniz. İç mekanlara özel olarak tasarlanan duvara monte ya da mobil olarak kullanılabilecek çeşitli markaların hava nemlendirici ve temizleyici ürünlerine bir arada ulaşmak için sanalpazar.com'u ziyaret etmeniz yeterli.

  Kış aylarında kalorifer kullanılmasıyla beraber hava da kurumaya, bulunduğunuz ortamlarda havasızlık hissi yaratmaya başlar. Özellikle yatak odası ya da çocuk odası gibi uyunan ortamlarda hava kuruluğu, burun tıkanıklıklarına ve nefes alma güçlüğüne neden olabilir. Bu yüzden mobil hava nemlendiricilerin kullanılması, sağlıklı bir uyku ve rahat nefes için önerilir. Evlerde kullanıma uygun, portatif hava temizleyiciler dışında, uzun süre kapalı olan geniş mekanları havalandırmak ve havayı tazelemek için de tercih edilebilecek duvara monte hava temizleyiciler de sanalpazar.com'da sizlerle! Okul, dershane, otel, hastane gibi kalabalık ve havalandırılması zor olan iç mekanlarda tercih edilebilecek hava temizleyiciler içi uygun fiyatlar ve fırsatlarla dolu kampanyalarla sanalpazar.com'u tercih edebilirsiniz. Havadaki kötü kokuyu alıp temiz ve ferah bir ortam yaratan farklı amaçlara yönelik hava temizleyiciler için sanalpazar.com en doğru adres.
  174