Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt
Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt
81,05 TL
adet
Ücretsiz Kargo
24 Saatte Kargoya Teslim
GARANTİ
Belirtilmedi
CEPBEKÇİSİ
Paranız %100 SanalPazar Güvencesi Altındadır.
GARANTİ
Belirtilmedi
Ürünün Durumu :
Sıfır - Yeni
Satıcı
LokmanAVM
%90
Bu üründen 13 adet kaldı.

Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt SKT:17.07.2021 ürünü LokmanAVM mağazamızdan inceleyip güvenle satın alabilirsiniz.

DOĞAN BAHARAT TARÇIN ÖĞÜTÜLMÜŞ 1000 Gr PKT (±%5)

Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Doğan Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt

Doğan Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt İzin Belge:

Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt TR-34-K-009515 İşletme Kayıt No ile üretilmiştir. Türk Gıda Kodeksi’ne uygundur.

Doğan Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt İçindekiler:

Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt ürünü içerisinde; 1000 Gr Tarçın Öğütülmüş bulunmaktadır.

Doğan Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt Kullanımı:

Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt kullanılışı; tercihen unlu mamüllerde, yemeklerde, macunlarda vb. kullanıma uygundur.

Doğan Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt Yan Etkileri:

Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Doğan Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt Muhafaza ve Uyarı:

  • Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!

Doğan Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt Ürünü Açıklaması:

DOĞAN BAHARAT TARÇIN ÖĞÜTÜLMÜŞ PKT

DOĞAN BAHARAT TARÇIN ÖĞÜTÜLMÜŞ PKT

Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt

Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt, Doğan Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt ürünü, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt hakkında, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt hakkında açıklama, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt yorum, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt yorumları, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt hakkındaki yorumlar, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt açıklamalı detayları, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt faydaları, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt kullanımı, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt zararları, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt zararlı mı, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt uyarılar, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt yararları, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt yararlı mı, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt satışı, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt satan, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt satış yerleri, Doğan Tarçın Öğütülmüş PktI satılan yerler, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt satan yerler, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt nerede satılır, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt nereden alınır, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt nerelerde satılıyor, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt nerden alabilirim, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt satılan, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt satılır, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt etkileri, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt nasıl kullanılır, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt nerde, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt faydası, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ne işe yarar, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ne kadar, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt fiyatı, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt fiyatları, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt detayları, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt açıklamaları, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü faydaları, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü kullanımı, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü hakkında, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü yorum, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü satışı, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü satan, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü satış yerleri, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü satılan yerler, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü satan yerler, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü nerede satılır, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü nereden alınır, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü nerden alabilirim, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü etkileri, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü nasıl kullanılır, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü nerde, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü faydası, Doğan Tarçın Öğütülmüş Pkt ürünü faydaları neler, DOĞAN BAHARAT TARÇIN ÖĞÜTÜLMÜŞ PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğan online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#Doğan #Tarçın_Öğütülmüş_Pkt #Doğan #Doğan_Tarçın_Öğütülmüş_Pkt #Tarçın_Öğütülmüş_Pkt_içindekiler #Tarçın_Öğütülmüş_Pkt_kullanımı #Tarçın_Öğütülmüş_Pkt_kullanılışı #Tarçın_Öğütülmüş_Pkt_faydaları #Tarçın_Öğütülmüş_Pkt_yararları #Tarçın_Öğütülmüş_Pkt_yan_etkileri #Tarçın_Öğütülmüş_Pkt_zararları #Tarçın_Öğütülmüş_Pkt_satışı #Tarçın_Öğütülmüş_Pkt_nerde_satılır #Tarçın_Öğütülmüş_Pkt_nerden_alınır #Tarçın_Öğütülmüş_Pkt_satan #Tarçın_Öğütülmüş_Pkt_faydası #Tarçın_Öğütülmüş_Pkt_faydalımı

LokmanAVM ®
Ticari Ürünler Tanıtım Dağıtım Pazarlama Perakende Toptan ve Online Satış Mağazaları


HIZLI KARGO & HIZLI GÖNDERİ:

Siparişleriniz mesai saatleri içinde aynı gün hemen kargo firmasına teslim edilir. TÜRKİYE (Yurtiçi) siparişlerinizdeki gönderi kargolarınız, ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde elinize ulaşır. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde elinize ulaşır. "Kargom Nerede & Kargo Takibi" servislerimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz. YURTDIŞI (Export) siparişlerinizde, Teslim edilecek Ülkeye göre, Teslimat günü süresinde değişikliler olmaktadır. Her ülke için ortalama teslimat süresi kargo firması teslimatlarına göre farklılıklar göstermektedir.
Alışverişlerinizde LokmanAVM mağazamızı tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, hayırlı ve keyifli alışverişler dileriz.

%100 ORJİNAL FATURALI ÜRÜNLER:

Satıştaki Ürünlerimizin tedariğinin büyük bir kısmını üretici firmalardan veya yetkili üretici firmaların distribitörlerinden sağlamaktayız. Satışlarımızın tamamı Faturalı ve orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerde ilgili bakanlık izinleri mevcuttur.

GIDA TARIM VE SAĞLIK BAKANLIĞI DENETİMLERİNE TABİİYİZ:

Sene içerisinde Tarım ve Sağlık Bakanlığının inceleme denetleme periyotları dahilinde, firmamız LokmanAVM reel satış mağazalarımız görevli kontrolörleri ile bizlerden habersiz olarak gerekli kanuni denetim ve gözetimlerini yapmaktadırlar.
Bu çerçevede ilgili Bakanlıkların bize; LokmanAVM'ye sunmuş oldukları,
İlçe Gıda Tarım Müdürlüğü yetkilileri eliyle Gıda Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgemiz ve
İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri eliyle Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü Bitkisel Droglara ait Satış İzin Belgemiz mevcuttur.
LokmanAVM Gıda Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgemiz   LokmanAVM Sağlık Bakanlığı Bitkisel Droglara ait Satış İzin Belgemiz

LokmanAVM REEL SATIŞ MAĞAZALARIMIZDAKİ ÜRÜNLERİMİZ:

Ürün çeşitliliğimizin tamamını reel LokmanAVM mağazalarımızda birebir müşterilerimize sattığımız raflarımızdaki ürünlerimizdir. Müşterilerimiz tarafından beğenilen Kalite, fiyat ve istikrar konusunda kendinisi ispatlamış marka ve markaların ürünlerinin satışı yapılmaktadır. Ayrıca LokmanAVM reel mağazalarımızda satışı ilede müşterilerimizin doğal otokontrolü altındadır.

GİZLİLİK VE GÜVENLİK:

LokmanAVM Güvenlikli Gizlilik Esaslarımız: LokmanAVM mağazamızdan Satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı, özellikle Cinsel Sağlık (+18) ürünleri faturanız dahil içeriği kesinlikle dışarıdan belli olmayacak şekilde "En Üst Gizlilik Esaslarımız" ile korunmakta ve paketlenerek hazırlanır. Siparişleriniz size ulaşana kadar "Koli Yapılandırması, Paketleme" ve "Fatura Yazılımı" "Sipariş Ürünlerinizin İçeriği" hiçbir şekilde üçüncü şahıslar tarafından belli olmayacak şekildedir. Bu konuda hiçbir endişe duymadan mağazamız LokmanAVM den siparişlerinizi verebilirsiniz.

SİPARİŞ ONAY PUAN VE YORUMLARINIZ:

LokmanAVM mağazamızdan satın almış olduğunuz ürünlerimiz ile alakalı Puan, değerlendirmeleriniz ve YORUMLARINIZ bizler için çok değerlidir. Şartsız müşteri memnuniyeti için büyük bir çaba ile çalışmaktayız. Bunun için tüm ürünlerimizi titizlikle kontrol edip sizlere ulaştırmaktayız. Herhangi bir hata problem eksiklik memnuniyetsizlik ile karşılaşırsanız, siparişinize Onay, Puan ve Yorum yapmadan önce Lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Siparişinizden memnun olabilmeniz için var gücümüzle herhangi bir hata var ise, telafi etmeye çalışacağımızdan emin olunuz.

İLETİŞİM & BİZE ULAŞIN:

Bilgi servisimiz ile Bize ulaşın. Haftanın 7 gün 24 saati her türlü sipariş, öneri, şikayet ve istekleriniz için Üyelik Menüsü Hesabım ile mesajlarım başlığından LokmanAVM mağazamıza sorularınızı iletmenizi rica ederiz. Herhangi bir aksaklık oluşması halinde iletinizin aciliyetine göre genel iletişim formu mesajları ilede mağamız yetkilisine bize ulaşabilirsiniz. Göndereceğiniz tüm mesaj ve iletilerinize en hızlı şekilde yanıt verilecektir. Çok acil durumlarınızda müşteri hizmetleri telefon numaraları ile mağazamız yetkililerine ulaşabilirsiniz.
Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için biz her zaman buradayız!

ÜRÜN BİLGİLERİ AÇIKLAMALARI:

Satıştaki ürünün markası, varsa ikinci markası ve adı, ürünün miktarı, ürünün izin ve belgelerini, ürünün hakkında kullanımı, ürünün açıklaması, ürün yorumları, ürünün açıklamalı detayları, ürünün kullanımı bilgilerini, varsa ürünün zararları uyarıları, ürünün satışı, ürünün faydası, ne işe yarar, ne kadar kullanılır, ürünün fiyatı ve fiyatları, ürünün detayları, ürünü kolay satın alma ve ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM mağazamızda ürün detay açıklama bilgilerinde bulabilirsiniz.

TOPTAN ALIN İNDİRİM FIRSATLARINI YAKALAYIN:

Toptan ürün alım talepleriniz, Toptan Bayi Müşterimiz olmak için bize ulaşın! Toptan Bayii Müşterimiz olmak Tamamen "Ücretsizdir!" LokmanAVM Marka bedeli veya kullanım hakkı gibi benzeri hiçbir bedel ücret ödemesi yoktur! Mağazamız LokmanAVM ailemize katılıp Bayii ve Satış Temsilcisi olmak çok kazançlıdır. Mağazamız tarafından her zaman Toptan ürün alımı gerçekleştiren Bayilerimize, toptan alım iskontaları ile fırsat ve kazancınız artarak katlanır. Sizde LokmanAVM ile çalışmak istiyorsanız hemen bunu kazançlı bir fırsata dönüştürebilirsiniz.
Mağazamız LokmanAVM ailemize katılabilecek toptan bayii grubları: * Yeni işyeri sahibi olmak isteyen girişimcilere, Franchise modelimiz ile, * Aktariye, Baharat, Şifalı Bitkiler ve her çeşit Bitkisel Ürünler satanlar, * Perakende ve Toptan satış yapan internet site sahipleri, XML veri aktarımı ile, * Süpermarket, Market, Bakkaliye, Kantin, ve her nevi ticari ürünler satanlar, * Güzellik & Kozmetik salonları, Kuaförler & Berberler Perakende ve Bu tip toptan ürünler satanlar, * Eczaneler, Toptan satış yapan ecza depoları, ve benzeri toptan ürünler satanlar, * Kozmetik & Temizlik ve Kişisel Bakım ürünleri, Perakende ve Toptan satanlar, * Çay ocağı, Çay Bahçeleri, Kahvehane, Lokal, Dernek, ve benzeri işletmeler, * Kuruyemiş, Şekerleme ve Pastane ürünleri satanlar, * Tüm Resmi, Tüzel, Şahsi Kurum, Kuruluş ve İşletmeler, * Kişisel deneyimli, satış temsilciliği başarısı olan ve yeni girişimciler.. Mağazamız LokmanAVM ile sizde bizimle çalışmak istiyorsanız, ticari kariyerinizi ispatlayan belge (vergi levhası, oda kaydı vb.) veya şahsen bilgileriniz ile öncelikle "Bayilik Başvuru Sayfası" ile irtibata geçiniz. Tüm çalışanlara hayırlı işler ve başarılar dileriz.

MEMNUN MÜŞTERİLERİMİZ:

Orjinal Ürünler ile Güvenilir LokmanAVM Mağaza Müşterileri Memnun ve Mutludur. Siz niye olmayasınız ki?..

Orjinal Ürünler ile Güvenilir LokmanAVM Mağaza Müşterileri Memnun ve Mutludur.

GÜVEN KALİTE HİZMET

LokmanAVM Mağaza

MALIMIZDAN HAYIR GÖRÜNÜZ. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ..

Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt ürünü LokmanAVM Sanalpazar mağazamızdan güvenle satın alabilirsiniz.

Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt ürünü LokmanAVM Sanalpazar mağazamızdan güvenle satın alabilirsiniz.

Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt ürünü LokmanAVM Sanalpazar mağazamızdan güvenle satın alabilirsiniz.

Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt ürünü LokmanAVM Sanalpazar mağazamızdan güvenle satın alabilirsiniz.

Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt ürünü LokmanAVM Sanalpazar mağazamızdan güvenle satın alabilirsiniz.

Tarçın Öğütülmüş 1000 Gr Pkt ürününü incelemeyi LokmanAVM mağazamızdan tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, LokmanAVM'de Keyifli ve güvenli alışverişler dileriz.


www.entegrabilisim.com


Ürün Özellikleri
Taksit Seçenekleri
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
81,05 TL
81,05 TL
2
40,53 TL
81,05 TL
3
27,02 TL
81,05 TL
4
-
-
5
-
-
6
-
-
7
-
-
8
-
-
9
-
-
10
-
-
11
-
-
12
-
-
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
81,05 TL
81,05 TL
2
-
-
3
-
-
4
-
-
5
-
-
6
-
-
7
-
-
8
-
-
9
-
-
10
-
-
11
-
-
12
-
-
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
81,05 TL
81,05 TL
2
40,53 TL
81,05 TL
3
28,60 TL
85,81 TL
4
21,74 TL
86,96 TL
5
17,62 TL
88,10 TL
6
14,89 TL
89,36 TL
7
12,94 TL
90,56 TL
8
11,47 TL
91,79 TL
9
10,32 TL
92,84 TL
10
9,45 TL
94,52 TL
11
8,71 TL
95,80 TL
12
8,09 TL
97,07 TL
Kargo Bilgileri
Satıldığı Şehir :
Bursa
Gönderi Bölgesi :
Tüm Türkiye
Kargo Şirketi :
MNG Kargo
Kargo Süresi :
24 saatte kargoya teslim
Kargo Ücreti :
Satıcı öder
101