1
 

Not : Ürün listeleme sayfalarında bulunan ürün bilgileri belirli aralıklarla güncellenmektedir. En güncel durumu, ürünlere tıkladığınızda açılan ürün detay sayfalarından takip edebilirsiniz.

Ütüler

Giyeceklerinizi kusursuz gösterip, mükemmel bir görünüm yaratmanın en kolay yollarından biri onları ütülemektir. Özel kumaş cinslerine göre ayarlanabilir ısı fonksiyonları ile ütüler; gömlek, pantolon, tişört ve diğer tüm giyeceklerin kırışıklıklarını açarken, aynı zamanda kumaşlara zarar vermez. Birbirinden farklı markalara ait özel fonksiyonlara sahip ütü modelleri içinse tercih etmeniz gereken adres sanalpazar.com olacak. Online alışverişin güvenilir yolunu sizlere sunan sanalpazar.com, elektronik ev aletleri alışverişlerinizde de yanınızda olacak ve çok avantajlı kampanyaları ile sizlere mükemmel fırsatlar sunacak.

Farklı kumaş özelliklerine göre ayarlanabilir buhar özellikleri, buhar kazanlı ya da klasik modeller, dikey buhar fonksiyonu, ütü işini çok daha kolay hale getiren seramik tabanlar... Sizin kullanım seçeneklerinize hitap eden tüm özellikleri ile birbirinden farklı marka ve modellerde ütülere sahip olmak için sanalpazar.com'da sizlere sunulan ürünlere bir göz atmanızı öneririz. Ütü kullanımında güvenlik fonksiyonlarını bir numaralı öncelik olarak alıyorsanız otomatik kapanma özellikli modellere göz atabilir, zahmetsizce birçok çamaşırı ütülemek istiyorsanız buhar kazanlı modelleri tercih edebilirsiniz. Sizin için en doğru modele ulaşmak sanalpazar.com ile sandığınızdan çok daha zahmetsiz olacak.
101