Üyelerin üyelik sırasında verdikleri bilgilerin gerçek olduğunun denetlenmiş olması anlamına gelir. 'Üyelik Doğrulama' sayesinde, sahte üyelikler önlenir.

‘Üyelik Doğrulama’nız tamamlandığında e-posta adresi, Ad soyad, Doğum tarihi ve Telefon alanlarında değişiklik yapamazsınız. Değişiklik yapmak istiyorsanız İLETİŞİM bölümünden, değişiklik yapmak istediğiniz alanı bize iletmeniz gerekmektedir.

Üyelik Doğrulama sayfamızdan detaylı bilgi alabilir ve üyeliğinizi doğrulayabilirsiniz. 'Üyelik Doğrulama' işlemi tamamen ücretsizdir.
Lütfen tekrar üyelik doğrulama sayfasından e-posta doğrulama kodu talebinde bulununuz ve gelen kodu sisteme girerek yada doğrulama linkini tıklayarak e-posta doğrulama işlemini tamamlayınız. Kullandığınız web/internet tabanlı e-posta adresinin (hotmail, yahoo vb.) kendi içinde SPAM kontrolü olabilir. Sanalpazar.com tarafından gönderilen e-postalar, bu klasöre düşüyor olabilir. Lütfen bu klasörleri de kontrol etmeyi unutmayınız ve problemin devamı halinde İLETİŞİM bölümünden tarafımıza bilgi veriniz.
Üye adınızı / şifrenizi mi unuttunuz? sayfamız üzerinden üyeliğinize ait olan e-posta adresinizi tanımlayınız. Üye adınız ve yeni giriş bilgileriniz, tanımlamış olduğunuz bu adrese gönderilecektir.
Size Özel > Hesabınız >Şifre Değişimi sayfasından, şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Alış veya satış işlemi gerçekleştirmiş üyelerimizin üye adları değiştirilememektedir. Henüz işlem gerçekleştirmediyseniz, kullanmak istediğiniz yeni üye adını İLETİŞİM bölümünden sanalpazar.com'a iletebilirsiniz. Talebiniz uygun görüldüğü takdirde değişiklik yapılacaktır.

İşlem gerçekleştirmiş kullanıcılarımız üye adlarını kullanmak istemiyorlarsa, yeni üyelik açmaları gerekmektedir.
Üyelik doğrulaması yapılmamış hesaplar için Size Özel > Hesabınız >Kişisel Bilgileriniz sayfasından, üyeliğinize ait tüm bilgileri değiştirebilirsiniz.

‘Üyelik Doğrulama’nız tamamlanmışsa, e-posta adresi, Ad soyad, Doğum tarihi ve Telefon alanlarında değişiklik yapamazsınız. Değişiklik yapmak istiyorsanız İLETİŞİM bölümünden, değişiklik yapmak istediğiniz alanı bize iletmeniz gerekmektedir.
Üyelik iptali taleplerinizi sanalpazar.com İLETİŞİM bölümü üzerinden gönderebilirsiniz.
Üyeliğin askıya alınması, sanalpazar.com kuralları dahilinde işlem gerçekleştirmeyen üyelerimize uyguladığımız bir kısıtlamadır. Üyeliğiniz askıya alındıysa, sanalpazar.com İLETİŞİM bölümü üzerinden konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

1
101