Satın almak istediğiniz ürünü 'Hemen al' butonu yardımıyla sepetinize ekleyebilir ve alışveriş işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Aldığınız ürünü Size Özel>Aldıklarınız sayfasından takip edebilirsiniz. 

Sanalpazar.com, alıcı ve satıcıları buluşturan bir ‘pazar yeri’dir ve satılan ürünleri hiçbir aşamada görememektedir. Bu nedenle satın almak istediğiniz ürüne ait özellikleri (renk, beden, numara, ölçü, stok, vb..) öncelikle ürün detay sayfasında belirtilmiş açıklamalardan kontol edebilir, yeterli açıklama bulamamanız doğrultusunda satıcınızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Sanalpazar.com, alıcı ve satıcıları buluşturan bir ‘pazar yeri’dir. Sanalpazar.com ürün alım satımı yapmadığı için, sitede satılan ürünlere ait KDV faturası kesmez. Sanalpazar.com, verdiği hizmet karşılığında gelir elde ettiği hizmet bedeli için satıcı üyelere fatura keser.
 
Satılan ürünlerin faturasının olup olmadığını veya satıcının adınıza fatura kesip kesemeyeceğini bizzat ürünün satıcısına sormalısınız. Sanalpazar.com’da ikinci el ürün satışları ve bireysel satışlar da yapıldığı için her satışa fatura kesilmeyebilir.
Sanalpazar.com, alıcılarından herhangi bir ücret veya hizmet bedeli almamaktadır. Sanalpazar.com hizmet bedelini, başarı ile tamamlanan alışverişler sonrasında satıcılardan almaktadır.

Satın alınan ürüne ait sayfada, kargo ücretini alıcının mı yoksa satıcının mı ödeyeceği, kargonun ücretsiz olup olmadığı, kaç gün içinde gönderileceği satıcı tarafından belirtilmiştir. Satıcı kargoyu, ister sanalpazar.com’un anlaşmalı olduğu isterse de kendi anlaşmasını yaptığı kargo şirketleri aracılığıyla gönderir. Sanalpazar.com'un anlaşmalı olduğu kargo şirketleriyle gönderim yapıldığında, otomatik olarak sisteme yansır. Satıcı, kendi anlaşması ile gönderecekse kargo takip numarasını sisteme girer ve o ana kadar alıcıya ‘Kargo bekleniyor’ olarak görünen butonun yerini ‘Ürünü onaylıyorum’ butonu alır. Alıcı, kargo eline ulaşıp gerekli kontrollerini kargo görevlisinin yanında yaptıktan sonra bir sorun varsa tutanak tutturmalı, sorun yoksa ürünü ‘Ürünü onaylıyorum’ butonu ile onaylamalıdır. Böylece ürün bedeli satıcıya aktarılır. Ürün 3 iş günü içinde alıcı tarafından onaylanmazsa sanalpazar.com tarafından onaylanır.

Sanalpazar.com’un anlaşmalı olduğu kargo şirketlerinin kg / desi’ye ve şehir içi / şehir dışı olmalarına göre aldıkları ücretler sanalpazar.com’da belirtilmiştir. Avantajlı fiyatları ilgili linklere tıklayarak görebilirsiniz:


MNG Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.

Sürat Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.

Yurtiçi Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.

PTT Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.

Aras Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.
Satıcıların, satışın gerçekleştiği gün içinde (24 saat içinde) kargoyu göndermeleridir.

Detaylar için tıklayın
Sanalpazar.com'un anlaşmalı olduğu kargo şirketleri MNG Kargo ve Sürat Kargo'dur.

MNG Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.

Sürat Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.

Yurtiçi Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.

PTT Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.

Aras Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.


Sanalpazar.com, alıcı ve satıcıları buluşturan bir ‘pazar yeri’dir. Satın aldığınız ürünleri sanalpazar.com değil, sitede satış yapan satıcı üyeler size kargolar. Bu nedenle, farklı satıcılardan alacağınız ürünler, size tek bir kargo ile gönderilemez.

Ancak aynı satıcıdan alacağınız birden fazla ürün için, satıcıyla irtibata geçebilir ve tek bir kargoyla gönderim yapılmasını isteyebilirsiniz.

Bu tarz işlemleri, CepBekçisi güvencesi dışında kalacağı ve herhangi bir sorun durumunda yardımcı olamayacağımız için önermiyoruz. Herhangi bir sorun oluşması halinde tüm sorumluluk alıcı ve satıcı üyeye aittir.
Mesaj
Satıcıyla mesaj yoluyla iletişime geçmek için ürün detay ve Size Özel >Aldıklarınız sayfalarında bulunan ‘Satıcıya mesaj yaz’ butonunu kullanabilir ya da satıcının üye adına tıklayarak üye itibarı sayfasına gidebilir ve ‘Mesaj gönder’ butonuna tıklayarak mesaj gönderebilirsiniz.

Kartvizit
Kartvizit özelliğini kullanan üyelerimizin ürün detay, üye itibarı ve dükkan sayfalarında iletişim bilgileri yer almaktadır. İletişim bilgileri yer alan satıcılarımıza direkt olarak e-posta ve telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.
Sanalpazar.com’da iletişim bilgilerini paylaşmak serbesttir. Satıcılar, hangi bilgilerini yayınlayıp yayınlamayacaklarına kendileri karar verirler.

1
101