CepBekçisi, sanalpazar.com'un güvenli alışveriş sistemidir. Ürününüzü görüp, inceleyerek alma hakkınızı kullanırken, paranızın güvende olmasıdır.

  • Ürününüzü seçip ödemesini yaparsınız.
  • Ödemeniz Sanalpazar.com 'Havuz Hesabı'na yatar.
  • Kargolanan ürün size ulaştığında, test edip sorunsuz olduğundan emin olursunuz.
  • Paranın satıcıya geçmesi için işleme onay verirsiniz.
  • Onayınızı takiben paranız satıcıya aktarılır. (Bazı durumlarda, ürün bedeli satıcı hesabına aktarılmadan önce sanalpazar.com olarak, ödemeyi yapan kart sahiplerine ulaşabilir ve ürün teslimatıyla ilgili bilgi talep ederek işleme yön verebiliriz.)
  • Eğer üründe problem varsa ürünü iade edebilirsiniz. Satıcı iade edilen ürünü onayladığında paranız tarafınıza aktarılır.

CepBekçisi sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sanalpazar.com’da satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini Kredi Kartı, Banka Kartı veya Sanal kart ile yapabilirsiniz.

Sanalpazar.com ayrıcalıklı taksit fırsatları hakkında kredi kartı kampanya sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Sanalpazar.com'da ödeme seçeneği olarak Kredi Kartı, Sanal Kart, Banka Kartı (Debit) kullanılmaktadır.

Kapıda ödeme ile yapılan bir alışverişte ürün bedeli, sanalpazar.com hesabına geçmeden ve dolayısıyla ürünü inceleyip onay vermenizi beklemeden direkt olarak satıcıya ulaşacağı için CepBekçisi güvencesini taşımayacaktır.

CepBekçisi sistemi dışında gerçekleşen alışverişlerde sanalpazar.com sorumluluk kabul etmemektedir.
Kazandığınız Para puan, Chip para, World puan veya Bonus'larla sanalpazar.com’da ödeme yapılamamaktadır.

Banka kartlarınız ile güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ancak yaptığınız ödemelerde Sanalpazar.com'un sunmuş olduğu taksit imkanlarından yararlanamazsınız. 
‘Kendi kendine dolan Cüzdan’ olarak adlandırdığımız bu bölüm, sanalpazar.com’un düzenlediği kampanyalardan kazandığınız sanalpara’ların yüklendiği, harcandığı bölümdür. Bu bölüme, alıcının/satıcının, Havale/EFT veya kredi kartı ile ödeme yaparak SanalPara yüklemesi, muhasebesel nedenlerden dolayı şu an için mümkün değildir.

Cüzdan'ınıza yüklenen SanalPara ile ürün alımı gerçekleştirebilirsiniz. 

Sanalpazar.com'da ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken, kredi kartı bilgileriniz dünya çapında kullanılan Global Sign gelişmiş şifreleme sistemi (SSL) ile bankaya gönderilir ve bankadan geri dönen ödeme onayı sonrasında işleminize, kartınızın kullanılabilirlik durumuna göre onay verilir/verilmez.

Güvenliğiniz için kredi kartı numaralarınız kesinlikle saklanmamaktadır. Dolayısıyla, sizin bilginiz ve isteğiniz dışında kredi kartınız kullanılmaz.

Kredi kartı güvenliği sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sanal kart, banka tarafından verilen bir karta bağlı olarak çalışan, kişiye özel olarak belirlenen ve değişebilen limite sahip, internet ortamında alışveriş yapmayı sağlayan şifreli karttır.

Sanal kartınız ile sitemiz üzerinden alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.
Sanalpazar.com ayrıcalıklı taksit fırsatları hakkında kredi kartı kampanya sayfamızdan detaylı ve güncel bilgi alabilirsiniz.
Sanalpazar.com'da, güvenlik prosedürleri gereği yurt dışına ait kredi kartları dışında, Türkiye sınırları içerisinde hizmet veren tüm bankalara ait kredi kartı, sanal kart ve banka (debit) kartlarıyla alışveriş yapılabilmektedir.

Diğer kartlardan farklı olarak, American Express kredi kartlarının numarası ‘15’ hanelidir. Kartların CVC2 numarası ise ‘4’ hanelidir ve kartların ön yüzünde bulunur. Bu bilgilerle alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca EnPara, PayPal, PayU, Ipara gibi ödeme sistemleri ile alışveriş yapılamamaktadır. Taksit fırsatları hakkında kredi kartı kampanya sayfamızdan detaylı ve güncel bilgi alabilirsiniz.

101