Sanalpazar.com’un satılan ürünlerin teslimat sürecini takip etmek için işbirliği yaptığı kargo şirketleri şunlar: YURTİÇİ, SÜRAT, MNG, ARAS, PTT Kargo.

Desi hesaplama için lütfen tıklayınız.

Satın alınan ürüne ait sayfada, kargo ücretini alıcının mı yoksa satıcının mı ödeyeceği, kargonun ücretsiz olup olmadığı, kaç gün içinde gönderileceği satıcı tarafından belirtilmiştir. Satıcı kargoyu, ister sanalpazar.com’un anlaşmalı olduğu isterse de kendi anlaşmasını yaptığı kargo şirketleri aracılığıyla gönderir. Sanalpazar.com'un anlaşmalı olduğu kargo şirketleriyle gönderim yapıldığında, otomatik olarak sisteme yansır. Satıcı, kendi anlaşması ile gönderecekse kargo takip numarasını sisteme girer ve o ana kadar alıcıya ‘Kargo bekleniyor’ olarak görünen butonun yerini ‘Ürünü onaylıyorum’ butonu alır. Alıcı, kargo eline ulaşıp gerekli kontrollerini kargo görevlisinin yanında yaptıktan sonra bir sorun varsa tutanak tutturmalı, sorun yoksa ürünü ‘Ürünü onaylıyorum’ butonu ile onaylamalıdır. Böylece ürün bedeli satıcıya aktarılır. Ürün 3 iş günü içinde alıcı tarafından onaylanmazsa sanalpazar.com tarafından onaylanır.

Sanalpazar.com’un anlaşmalı olduğu kargo şirketlerinin kg / desi’ye ve şehir içi / şehir dışı olmalarına göre aldıkları ücretler sanalpazar.com’da belirtilmiştir. Avantajlı fiyatları ilgili linklere tıklayarak görebilirsiniz:


MNG Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.

Sürat Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.

Yurtiçi Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.

PTT Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.

Aras Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.


PTT Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.
Aras Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.
MNG Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.

Sürat Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.

Yurtiçi Kargo avantajlı fiyatları için tıklayınız.
1
101